Amerikos Valstijos, Kurioms Gresia Potvynis Dėl Klimato Kaitos

{h1}

Maždaug 13 milijonų žmonių gali būti priversti persikelti iš žemai esančių pakrančių teritorijų, jei išsipildys blogiausios klimato pokyčių prognozės, rodo nauji tyrimai.

Neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad maždaug 13 milijonų amerikiečių gali būti rizikuojami klimato pokyčių keliaujant jūromis. Nacionalinė vandenynų ir atmosferos administracija prognozuoja, kad jūra iki 2100 m. Galėtų pakilti iki 6 pėdų (1,8 metro) blogiausiu atveju, o mažiausiai 3 pėdų (0,9 m) - optimistiniau. Remiantis prognozėmis dėl gyventojų skaičiaus augimo šiose vietovėse, blogiausias scenarijus lems 13 milijonų pabėgėlių iš klimato pokyčių kontinentiniame JAV, rodo tyrimas, o mažesnis jūros lygio kilimas išstums 4,2 milijono žmonių kontinentiniame JAV.

Beveik pusė nukentėjusių žmonių gyvens Floridoje, o pakilus jūros lygiui, trečdalis Majamio grafystės gali būti priversti persikelti, rodo tyrimas. Nuo Majamio-Dade apygardos iki San Mateo, Kalifornijoje, pateiktas vietų, kurioms gresia didžiausias pavojus, sąrašas. [Perskaitykite visą istoriją apie pabėgėlius iš klimato kaitos]

<


Vaizdo Papildas: .




Tyrimas


6-Asis Masinis Išnykimas? Žmonės Žudo Rūšis Greičiau Nei Sukūrė
6-Asis Masinis Išnykimas? Žmonės Žudo Rūšis Greičiau Nei Sukūrė

Debesuotos Vietos Žemėje Pasirodė Nuostabiu Nauju Vaizdu
Debesuotos Vietos Žemėje Pasirodė Nuostabiu Nauju Vaizdu

Mokslas Naujienos


Vitražas Žemė: Naujame Palydovo Vaizde Blizgūs Didžiuliai Putų Siūlai
Vitražas Žemė: Naujame Palydovo Vaizde Blizgūs Didžiuliai Putų Siūlai

Kaip Mes Kvepia
Kaip Mes Kvepia

Kas Slypi Apačioje: Maži Organizmai Klesti Po Žemės Paviršiumi
Kas Slypi Apačioje: Maži Organizmai Klesti Po Žemės Paviršiumi

Mokslininkai Pasinėrė Į Ii Pasaulinio Karo Japonijos Karo Laivą: Kaip Žiūrėti Tiesiogiai
Mokslininkai Pasinėrė Į Ii Pasaulinio Karo Japonijos Karo Laivą: Kaip Žiūrėti Tiesiogiai

Gonorėja: Simptomai Ir Gydymas
Gonorėja: Simptomai Ir Gydymas


LT.WordsSideKick.com
Visos Teisės Saugomos!
Dauginti Jokių Medžiagų Leidžiama Tik Prostanovkoy Aktyvią Nuorodą Į Svetainę LT.WordsSideKick.com

© 2005–2020 LT.WordsSideKick.com
RangasApskritisValstybėŽmonės rizikuoja, kyla 3 pėdosProcentas, kai kyla 3 pėdų pakilimasŽmonės rizikuoja, kyla 6 pėdosProcentinis procentas, kai kyla 6 pėdos
1Majamis-DadeFL231,3364.20%1,967,01835.90%
2BrowardasFL102,9922.50%1,543,94436.80%
3PinelėsFL101,6134.80%391,87218.40%
4LeeFL86,0276.30%299,51422.00%
5DžefersonasLA196,99518.90%289,70627.80%
6NasauNY69,6072.70%257,56010.20%
7San MateoCA190,18912.40%249,02016.20%
8OranžinėCA65,3360.90%225,7203.20%
9ČarlstonasSC81,94311.30%195,69826.90%
10VandenynasNJ86,4306.50%176,36013.40%
11AlamedaCA39,5301.30%175,5225.90%
12VolusiaFL49,7734.50%169,43215.40%
13SufolkasMA19,7352.10%168,00017.60%
14ŠaltesnisFL39,7035.60%162,43322.70%
15KaraliaiNY4,3760.10%161,5644.80%
16OrleanasLA103,11217.20%160,00626.70%
17karalienėsNY27,7730.80%159,3724.40%
18TerrebonneLA88,08036.80%156,43965.40%
19palmių paplūdimysFL26,0900.90%149,8145.00%
20SufolkasNY69,6252.10%145,2914.40%
21DuvalFL65,4023.60%144,0587.80%
22Virdžinijos miesto paplūdimysVA46,0174.20%143,22613.10%
23MonroFL91,55754.80%138,88683.10%
24HillsboroughFL34,2911.30%137,7495.10%
25BrevardasFL44,0993.50%134,44210.70%
26AtlantoNJ45,5798.80%128,45124.80%
27GalvestonasTX29,4874.80%124,62620.20%
28LafourcheLA88,24244.20%122,83461.60%
29HudsonasNJ9,5801.10%114,02612.60%
30NiujorkasNY7,3150.30%109,0454.80%
31DžefersonasTX57,07012.40%108,96523.70%
32ŠarlotėFL33,4088.90%108,10028.80%
33ČatamasGA49,5879.50%96,42718.40%
34Sent DžonsasFL42,34010.70%94,96924.10%
35VidurinisMA11,6970.40%91,5893.40%
36MarinasCA65,50812.20%90,04916.70%
37LamantinasFL45,1306.30%88,88012.40%
38BeaufortasSC32,6399.70%88,28126.20%
39Šventasis KarolisLA53,29945.90%82,91471.40%
40SarasotaFL25,2182.90%80,6609.30%
41Žaliasis gegužėNJ38,16818.70%79,34538.90%
42Šv. MarijaLA45,93043.50%75,42671.50%
43Šv. TammanisLA36,3756.90%75,20014.30%
44MonmutasNJ25,2601.90%74,2715.70%
45BergenasNJ30,8051.80%73,3374.40%
46Šv. BernardasLA48,68947.50%67,86566.20%
47PascoFL30,4992.90%67,0566.30%
48Norfolko miestasVA16,5314.10%65,14016.00%
49„Santa Clara“CA25,8970.60%63,8451.60%
50Hamptono miestasVA17,7975.50%62,77819.50%
51FairfieldKT18,2551.10%57,5503.30%
52Česapiko miestasVA20,2063.80%56,16610.40%
53GlynnGA23,79514.40%48,12729.00%
54PakilimasLA18,9128.50%47,47421.30%
55Šv. Jonas BaLA19,99619.80%46,03545.60%
56San DiegoCA13,5150.20%45,0340.60%
57EseksasMA18,9621.50%44,3533.50%
58Naujas rojusKT20,3601.30%43,3032.70%
59BrazoriaTX19,4632.90%42,6366.30%
60Indijos upėFL14,7224.80%42,58813.80%
61SaseksasDE25,2906.40%42,04110.70%
62IšdrįskNC25,73732.90%39,98951.10%
63PlimutasMA21,3442.20%39,5124.10%
64CarteretNC18,18012.50%39,23126.90%
65Los AndželasCA16,2840.10%38,7600.20%
66DžeksonasMS26,1268.30%38,53412.30%
67MartinasFL15,6184.60%37,84111.20%
68SolanoCA17,0431.90%36,9684.10%
69ĮlankaFL15,4404.20%36,94710.00%
70VidurinisNJ16,8671.00%35,5542.10%
71Šv. LiucijaFL16,8202.80%35,3055.80%
72WorcesterisMD10,98710.70%34,87233.90%
73San FranciskasCA3,0490.30%33,3642.90%
74Anne ArundelMD15,0471.30%33,0192.80%
75Naujasis HanoverisNC16,4053.90%32,5947.70%
76CamdenasNJ9,4241.00%32,4763.30%
77BarnstableMA12,9572.70%30,4816.20%
78BurlingtonasNJ12,6861.30%30,3933.20%
79HorrySC17,2043.00%30,2565.30%
80HarrisasTX13,7410.20%30,0000.30%
81NorfolkasMA9,7930.80%29,5272.30%
82BaldwinasAL21,2215.50%29,5057.70%
83MolisFL12,4042.90%29,2256.90%
84BaltimorėMD12,8190.70%28,9331.70%
85PrielaidaLA23,81056.70%28,62368.20%
86SalemasNJ14,52712.80%28,09524.70%
87MobilusAL17,0172.00%27,7993.20%
88CalcasieuLA15,0763.80%26,8976.70%
89EscambijaFL12,5312.00%26,6974.20%
90OranžinėTX14,9008.30%26,59214.80%
91VermilijonasLA9,2208.50%26,58024.40%
92IberijaLA15,08710.30%26,44418.10%
93Šv. JokūbasLA18,93848.00%25,95565.80%
94Santa RosaFL13,7694.20%25,9217.90%
95Naujoji pilisDE13,3901.20%25,3682.30%
96CravenNC12,3535.80%24,70411.70%
97KurritukasNC16,66733.20%24,60449.00%
98Grėjaus uostasWA13,43811.10%24,22720.10%
99Contra CostaCA14,1450.60%23,5721.00%
100„Pasquotank“NC7,2099.40%23,39930.70%
101PlaqueminesLA15,57832.40%23,33148.60%
102CitrusiniaiFL10,2733.10%23,0807.00%
103BerkeleySC9,4252.40%22,9605.90%
104RičmondasNY8,0170.90%22,4012.40%
105HarisonasMS13,4153.30%22,0845.50%
106OkaloosaFL7,6471.90%21,5345.20%
107VėliavaFL7,7143.90%21,36910.90%
108NasauFL10,6376.80%21,23013.50%
109Poquoson miestasVA8,62627.70%21,04967.60%
110BristolisMA7,5380.80%20,6652.10%
111DžordžtaunasSC11,4859.40%18,56215.20%
112VestčesterisNY4,4620.30%18,3461.10%
113NiuansaiTX4,0200.60%17,5682.50%
114VenturaCA1,8320.10%17,5330.90%
115OnslowNC10,0312.70%17,4794.70%
116AccomackVA12,61822.60%16,91030.30%
117HancockasMS10,84411.10%16,28416.70%
118BeaufortasNC9,0989.90%16,17517.60%
119BrunswickNC9,1704.00%16,0577.00%
120CameronasTX9,9611.20%16,0121.90%
121HumboltasCA9,4913.60%15,9746.10%
122Portsmuto miestasVA3,2801.80%15,3078.40%
123GlosterisNJ6,5131.10%15,1782.60%
124LivingstonasLA11,0244.00%14,9335.50%
125FiladelfijojePA4,6030.20%14,9250.70%
126BronksasNY1,6880.10%14,7540.80%
127RockinghamasNH8,1511.30%14,4382.30%
128SomersetasMD10,72027.10%14,28436.10%
129VidurinisKT8,9312.70%13,7914.10%
130Karalienės AnosMD5,9446.10%13,35013.60%
131JorkasVA5,9264.20%13,1659.20%
132CamdenasGA6,7056.20%13,15512.10%
133SąjungaNJ3,1640.40%12,9061.40%
134Šv. MartinasLA4,2144.00%12,75012.00%
135Kamberlandas5,8681.10%12,7492.40%
136Naujasis LondonasKT5,6911.10%12,6872.40%
137RūmaiTX11,96016.60%12,56817.40%
138AransasTX4,4918.80%11,87423.20%
139EseksasNJ4590.00%11,7521.10%
140TangipahoaLA10,8194.60%11,7374.90%
141HernandoFL7,7542.00%11,6613.00%
142KamberlandasNJ6,6602.50%11,1384.20%
143SnohomishasWA6,5170.40%11,0890.70%
144IbervilisLA4,6239.30%10,64621.30%
145CameronasLA9,03963.00%10,45772.90%
146Niuporto naujienų miestasVA4,5731.10%10,3722.60%
147WaltonasFL5,1264.60%10,3019.30%
148BristolisRI4,9235.40%9,90810.90%
149PutnamFL6,6214.00%9,5735.80%
150DorčesterisMD6,03010.90%9,56317.20%
151KentasDE5,9171.80%9,4272.80%
152GlosterisVA4,9416.20%9,42011.90%
153Suffolko miestasVA6,7383.60%8,9874.80%
154MonterėjusCA2,0490.20%8,8511.00%
155DorčesterisSC6,0602.10%8,8023.00%
156VašingtonasRI3,6341.40%8,7153.30%
157Jorkas5,1521.30%8,5232.20%
158WakullaFL5,2698.50%8,42513.50%
159Šv. MarysMD4,4102.00%8,1913.60%
160NiuportasRI2,7131.70%7,8465.10%
161ClatsopARBA5,1838.00%7,81512.10%
162PittasNC4,0921.20%7,7972.30%
163DelaverasPA3,2210.30%7,6950.80%
164HydeNC6,67270.50%7,59880.20%
165KalvertasMD5,3522.80%7,5944.00%
166SkagitWA4,2531.80%7,4843.20%
167PenderisNC3,9963.80%7,2996.90%
168CamdenasNC2,62714.90%7,28641.20%
169KoksWA3,4950.90%6,8461.70%
170HarfordasMD4,1740.80%6,7511.20%
171Santa BarbaraCA1,4860.20%6,7470.70%
172LaisvėGA4,1613.00%6,7424.80%
173Princas WilliamasVA5,1370.60%6,6950.70%
174PamlicoNC3,22813.10%6,65626.90%
175BryanasGA3,9066.20%6,62210.50%
176FairfaxVA3,0760.10%6,6190.30%
177TalbotasMD2,3123.10%6,6099.00%
178SalaWA3,9872.30%6,5833.80%
179AcadiaLA3,5561.60%6,4482.90%
180McIntoshasGA4,36015.70%6,32122.80%
181KoosasARBA2,5832.20%6,3175.50%
182„Wicomico“MD3,8632.00%6,2013.20%
183PierceWA1,3110.10%6,1900.40%
184TirrellasNC4,57469.40%6,04691.80%
185KitsapasWA1,7040.30%5,9031.10%
186KentasRI2,4050.70%5,8341.70%
187MataiVA2,66516.20%5,76234.90%
188Vaito salaVA4,7106.70%5,5997.90%
189FranklinasFL3,71717.50%5,58826.40%
190Jeffersonas DavisasLA2,6324.80%5,0749.30%
191karaliusWA1,2100.00%4,9890.10%
192San PatricioTX2,6382.20%4,9164.10%
193DžasperasSC2,5925.40%4,87610.20%
194BucksPA2,1150.20%4,8070.30%
195VašingtonasNC3,20012.70%4,79619.10%
196ThurstonasWA8520.20%4,7530.90%
197Kolumbijos apygardaDC2,0050.20%4,6290.50%
198LafajetasLA2,4060.50%4,5650.90%
199Džeimso miestasVA3,2292.50%4,4723.50%
200CecilisMD2,5471.20%4,4142.10%
201Princas GeorgesasMD2,8690.10%4,3660.20%
202Aleksandrijos miestasVA1,9120.60%4,3351.50%
203MatagordaTX2,4613.30%4,3035.80%
204ApvaizdaRI1,2000.10%4,2420.40%
205RamusisWA1,9245.20%4,23711.50%
206ColletonSC1,8062.40%3,9935.30%
207KlarkasWA1,3660.10%3,9840.40%
208NapaCA3,1861.10%3,8771.30%
209RoklandasNY1,7210.30%3,6990.60%
210CharlesasMD2,4190.70%3,6381.10%
211ChovanasNC2,5879.20%3,52812.60%
212CalhounasTX1,7564.00%3,5088.00%
213Persijos įlankaFL1,4425.30%3,35112.40%
214PerquimansNC1,4295.70%3,29313.10%
215Del NorteCA1460.30%3,2775.80%
216LinkolnasARBA1,3751.40%3,2753.40%
217„Santa Cruz“CA7240.10%3,2450.60%
218MercerisNJ2,1000.30%3,0990.50%
219MartinasNC1,1942.70%3,0517.00%
220MokestisFL1,9752.30%2,9783.40%
221KentasMD1,6304.70%2,9538.60%
222KolumbijaARBA1,0511.10%2,7933.00%
223Baltimorės miestasMD7230.10%2,7230.30%
224KunigaikščiaiMA1,0833.10%2,6217.60%
225Sagadahokas1,7192.60%2,5843.90%
226StafordasVA1,7680.60%2,4980.90%
227SonomaCA1,3590.10%2,4660.20%
228San Luis ObispoCA1,3320.20%2,4440.40%
229TeilorasFL1,3123.20%2,2015.40%
230BertieNC1,7145.00%2,1186.20%
231East Baton RougLA4430.00%2,1150.20%
232VartaiNC1,7038.10%2,0079.50%
233NortamptonasVA1,0135.70%1,95611.00%
234MultnomahARBA4430.00%1,7620.10%
235LankasterisVA9634.40%1,7468.00%
236KolumbijaNY3910.40%1,6701.50%
237ClallamWA7380.50%1,6481.10%
238DžefersonasWA7131.10%1,6002.60%
239WahkiakumWA5399.10%1,57226.70%
240NortumberlandasVA8043.40%1,5716.70%
241UlsterisNY9240.30%1,5620.50%
242MasonasWA7310.60%1,5511.30%
243DixieFL8582.50%1,5324.40%
244Karalius ViljamasVA1,1153.70%1,4904.90%
245DouglasasARBA7860.40%1,4460.70%
246Hancockas5940.60%1,4361.40%
247„Rensselaer“NY3430.10%1,4300.50%
248DuchasNY5500.10%1,4080.20%
249HertfordasNC1,0172.40%1,4023.30%
250West Baton RougLA1010.20%1,3242.90%
251WestmorelandVA7532.20%1,2903.70%
252EseksasVA1,0214.90%1,2776.20%
253Knox5910.80%1,2571.80%
254Franklino miestasVA9924.60%1,2495.80%
255OranžinėNY4620.10%1,2420.20%
256„Tillamook“ARBA7401.50%1,1722.40%
257CharltonasGA4802.10%1,1715.20%
258KarolinaMD7381.20%1,1642.00%
259VidurinisVA5942.80%1,1625.60%
260CowlitzWA4930.30%1,1290.60%
261Karalius George'asVA8411.80%1,1062.30%
262Naujasis KentasVA8442.20%1,0752.90%
263Vašingtonas5060.90%1,0261.90%
264StraffordasNH5190.20%9950.40%
265GreeneNY5960.70%9511.10%
266Linkolnas5240.80%8841.40%
267SautamptonasVA5342.30%8283.60%
268RičmondasVA6054.00%8065.40%
269NantuketasMA4432.00%8013.60%
270AlbanyNY2380.00%7220.10%
271HartfordasKT3290.00%7170.00%
272Viljamsburgo miestasVA5592.20%6802.70%
273PasasNJ1860.00%6280.10%
274JuostaARBA4040.10%6100.10%
275VilijaTX4101.30%5221.70%
276KlebergasTX1890.30%4970.80%
277MendocinoCA1470.10%4890.30%
278HamptonasSC1350.40%4501.30%
279SomersetasNJ2540.00%4400.10%
280KarisARBA1890.40%4230.90%
281DžeksonasTX2481.10%3721.60%
282Karalius ir karalienėVA2261.90%3593.10%
283San ChuanasWA1630.50%3491.00%
284PutnamNY1690.10%3470.20%
285VašingtonasFL1760.40%3440.70%
286GilchristasFL1210.30%3421.00%
287AtleiskVA2772.30%3352.70%
288WilliamsburgSC1090.20%3340.60%
289Penobscot1220.00%3040.10%
290JonesasNC